LG 49UB850V

Rozlišení 4K
Nový standard vysokého rozlišení posouvá laťku výš než kdykoli dříve. Rozlišení 4K je budoucností digitálního zobrazování, neboť s úchvatným počtem 8,3 milionu pixelů představuje čtyřikrát vyšší rozlišení než Full HD.

Fotogalerie produktu
  Operační systém webOS: LG Smart TV platforma webOS přináší intuitivní uživatelské rozhraní. Umožňuje snadné ovládání napříč TV aplikacemi, objevování obsahu v LG obchodě, snadné propojení s externími zařízeními a animovaného uživatelského průvodce.

WiFi Direct: Umožňuje připojení externích zařízení přímo k TV bez potřeby routeru. Obsah tak streamujete přímo do televize.
Miracast: Zobrazte obsah vašeho chytrého zařízení na větší obrazovce vaší TV prostřednictvím technologie Miracast.

Cinema 3D
Jednotlivé řádky jsou různě polarizovány, pro sledování 3D obrazu tak stačí nasadit jen jednoduché lehké brýle. Na rozdíl od aktivního 3D neblikají, mají vysokou propustnost světla, jsou lehčí a levnější, nepotřebují žádné dobíjení. Pasivní 3D má zkrátka jen samá pozitiva, používá se i v kinech IMAX.

Magický ovladač
Televizor podporuje také nejmodernější typ dálkového ovladače, který dokáže reagovat na všechny potřeby ovládání televize a příslušených aplikací. Vy tak máte možnost zvolit, zdali chcete televizi mimo tlačítek ovládat ještě za pomoci kurzoru, jednoduchých gest či tzv. kolečkem, které známé z počítačové myši. Velmi snadné je tedy jak ovládání běžné televize, tak i kurzoru v rámci internetového prohlížeče. Ovladač je navíc součástí balení, takže jej nemusíte dokupovat.

VIDEORECENZE

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 0 Průměrně: 0]

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Ochrana proti spamu (nutné vyplniť)