LG 55UB850V

Vysokou obrazovou kvalitu při sledování vašich oblíbených filmů a seriálů si můžete vychutnávat na televizoru LG 55UB850V s 55 palcovou úhlopříčkou.
Panel je klíčovým prvkem televizní obrazovky, neboť určuje kvalitu televizoru. Panel IPS 4K, který upřednostňují profesionálové po celém světě, se vyznačuje neuvěřitelně věrnou reprodukcí barev s rozlišením 4K. Nachází proto uplatnění v odvětvích vyžadujících nekompromisní preciznost, jako je televizní vysílání nebo medicína.

Fotogalerie produktu
  ULTRA HD ožívá v kvalitě 4K 3D+. Nejkomfortnější 3D obraz na světě je v rozlišení 4K zároveň nejostřejší. Díky čtyřnásobnému rozlišení je zobrazení 3D obsahu lepší a realističtější než kdykoli v minulosti.
Poklepejte a uvidíte. Panel IPS 4K díky unikátní struktuře obnovuje svůj tvar rychleji než konkurenční panely. Přesvědčte se sami – poklepejte jednoduše na obrazovku panelu IPS 4K nebo do ní strčte prstem.
Bez ohledu na to, odkud se díváte, si můžete vychutnávat barvy v nejvyšší možné kvalitě. Z každého místa ve svém domě budete na panelu IPS 4K sledovat obraz s dokonale stabilními barvami a kontrastem.
Specifikace
3D TV Ano
Cinema 3D Ano
Smart TV Ano
Typ displeje LED LCD TV
Velikost obrazovky ( inch ) 55
Velikost obrazovky (cm) 139
Typ podsvícení EDGE LED
Dynamické MCI (Motion Clarity Index) Ano
Full HD (1080p) Ne
Ultra HD (2160p) Ano
Rozlišení 3840×2160 px

Video recenze

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 0 Průměrně: 0]

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Ochrana proti spamu (nutné vyplniť)