Panasonic TX-48AS640E

Panasonic TX-48AS640E

Sledujte televizní pořady a užijte si zábavu bez hranic s televizorem Panasonic TX-48AS640E. Odpočiňte si při sledování oblíbených pořadů, filmů a seriálů. Získejte osobní přístup a interakci s intuitivní domovskou obrazovkou nebo hlasovým asistentem. Modelová řada S640 vyniká 3D obrazem a síťovými funkcemi. 3D zábava.

Fotogalerie produktu
 

Televizor Panasonic Vám umožní vychutnat si 3D filmy a hry ve vysoké kvalitě. Objevte pohlcující 3D zábavu při sledování televizoru. Ponořte se do fascinujícího 3D světa s touto stylovou televizí. 3D televize Vás doslova vtáhne do 3D světa. Užijete si neodolatelné 3D filmy a 3D hry a budete se cítit, jako byste přímo byli jejich součástí.

My Homescreen

Na Vaší domovské obrazovce si můžete snadno a rychle vytvořit shluk oblíbených aplikací a obsahu. Získáte tak osobní přístup a mnohem intuitivnější rozhraní. Unikátní rozhraní od Panasonicu Vám dodá pocit pohodlí při ovládání.

Hlasová asistence

Nyní se stane z interakce s televizorem každodenní zábava. Televizory Panasonic této řady jsou natolik inteligentní, že umožňují rozpoznat Váš hlas a okamžitě zobrazit Váš oblíbený obsah na základě požadavku.

Svoboda ve světě aplikací

To, co bylo dosud pouhým snem, se proměnilo v realitu. Televizor nabízí snadný přístup k širokému spektru aplikací. Díky cloudovým službám můžete snadno sdílet obsah a využívat několika obsahových služeb. Můžete také zůstat v kontaktu s přáteli prostřednictvím sociálních sítí nebo sdílet multimédia z Vašeho smartphone.

Přístup k neomezenému obsahu

Technologie DLNA umožní propojit televizor např. s počítačem. To znamená, že budete moci prohlížet fotky, pouštět si hudbu a sledovat filmy, které máte uloženy v počítači, aniž byste museli data vypalovat na disky a nebo je nahrávat na externí zdroj (flash disk, pevný disk). Výhodou je naprostá absence propojovacích kabelů.

Úspora energie díky LED technologii

Model dosahuje skvělých obrazových výsledků díky technologii podsvícení LED. Technologie LED představuje výhody v podobě lepších výkonových parametrů. Televizor tak dosahuje vyššího dynamického kontrastu a nulového úniku světla. Současně technologie šetří životní prostředí. Ve srovnání s modely roku 2013 mají pozdější modely Panasonicu až o 30% nižší spotřebu.

VIDEORECENZE

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 0 Průměrně: 0]

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Ochrana proti spamu (nutné vyplniť)