Panasonic TX-55AS650E

Panasonic TX-55AS650E

Sledujte televizní pořady a užijte si zábavu bez hranic s televizorem Panasonic TX-55AS650E. Odpočiňte si při sledování oblíbených pořadů, filmů a seriálů. Získejte osobní přístup a interakci s intuitivní domovskou obrazovkou nebo hlasovým asistentem. Modelová řada S650 vyniká 3D obrazem a síťovými funkcemi. Díky Cloudovým funkcím můžete sledovat pořady ze svého tabletu nebo smartphone a naopak sdílet obrazovku Vašeho chytrého zařízení na televizi. 3D zábava
Televizor Panasonic Vám umožní vychutnat si 3D filmy a hry ve vysoké kvalitě. Objevte pohlcující 3D zábavu při sledování televizoru. Ponořte se do fascinujícího 3D světa s touto stylovou televizí. 3D televize Vás doslova vtáhne do 3D světa. Užijete si neodolatelné 3D filmy a 3D hry a budete se cítit, jako byste přímo byli jejich součástí.

Fotogalerie produktu
  My Homescreen
Na Vaší domovské obrazovce si můžete snadno a rychle vytvořit shluk oblíbených aplikací a obsahu. Získáte tak osobní přístup a mnohem intuitivnější rozhraní. Unikátní rozhraní od Panasonicu Vám dodá pocit pohodlí při ovládání.
Hlasová asistence
Nyní se stane z interakce s televizorem každodenní zábava. Televizory Panasonic této řady jsou natolik inteligentní, že umožňují rozpoznat Váš hlas a okamžitě zobrazit Váš oblíbený obsah na základě požadavku.
Svoboda ve světě aplikací
To, co bylo dosud pouhým snem, se proměnilo v realitu. Televizor nabízí snadný přístup k širokému spektru aplikací. Díky cloudovým službám můžete snadno sdílet obsah a využívat několika obsahových služeb. Můžete také zůstat v kontaktu s přáteli prostřednictvím sociálních sítí nebo sdílet multimédia z Vašeho smartphone.

VIDEORECENZE

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 0 Průměrně: 0]

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Ochrana proti spamu (nutné vyplniť)