Philips 40PUS6809

Úchvatná 4K Ultra HD LED 3D Smart TV Philips 40PUS6809/12

Užijte si zábavu s LCD televizorem Philips 40PUS6809/12. Vychutnejte si skvělý televizní večer díky 4K rozlišení, které dokáže přinést do Vaší domácnosti až 4x vyšší rozlišení než klasické FullHD. Můžete také sledovat své oblíbené filmy, presentovat fotografie a mnoho dalších multimediální funkcí prostřednictvím USB rozhraní. Komunikujte přes Skype prostřednictvím volitelné kamery a ovládejte televizor pomocí svého smartphone nebo tabletu. Skvělým bonusem je využití funkce HbbTV – přístup do archivu ČT, nebo možnost přístupu do dalších archivů.

Fotogalerie produktu
 

Zažijte nevšední 3D podívanou

Televizor umožňuje přehrávat jak klasické 2D video nebo fotografie, tak i v dnešní době stále modernější 3D obraz, který lze natáčet kompatibilními 3D videokamerami nebo fotoaparáty. Nevšední podívaná provedená aktivní 3D technologií vám umožní vtáhnout účastníky daleko více do děje na snímané scéně. Televizor dokáže klasický 2D obsah převést do 3D rozměru a díky tomu budete tuto novou technologii praktikovat i na starší multimediální obsah.

Ponořte se do světa detailu

Televizor je vybaven 400Hz obnovovací frekvencí PerfectMotionRate, která zaručuje velmi přesně zobrazené akční a adrenalinové sportovní filmové scény. Vysoká obnovovací frekvence Vám poskytne plynule se pohybující rychlé předměty nebo postavy na obrazovce bez zbytečného rozmazání.

Technologie Pixel Plus Ultra HD

Připravte se na přirozený obraz z jakéhokoliv zdroje díky nové technologii s názvem Pixel Plus Ultra HD. Díky tomu si můžete dopřát oblíbený seriál, zprávy nebo sledovat video ve 4K rozlišení s přáteli se zářivou bílou a tmavší černou barvou, které se daleko lépe podobají skutečnosti.

Úspora díky LED technologii

Model dosahuje skvělých obrazových výsledků díky technologii podsvícení LED. Technologie LED představuje výhody v podobě lepších výkonových parametrů. Televizor tak dosahuje vyššího dynamického kontrastu a nulového úniku světla. Současně technologie šetří životní prostředí.

Klíčové vlastnosti

Philips 40PUS6809/12 se může chlubit LED 4K displejem s rozlišením 3840 x 2160 bodů, úhlopříčkou obrazovky 40 palců (102 cm), frekvencí 400 Hz PMR, vynikajícím jasem 350 cd/m2 a vysokým dynamickým kontrastem. O čisté zvukové podání se starají dva reproduktory s celkovým výkonem 20 W. Samozřejmostí je podpora moderních standardů zvuku Incredible Surround a Clear Sound. Philips TV disponuje vestavěným tunerem pro příjem digitálního pozemního, kabelového a také satelitního signálu (DVB-T/T2/C/S/S2). K dispozici jsou tři konektory HDMI, CI+ slot, Scart a 2x USB. Televizor je možné připojit do domácí nebo firemní sítě prostřednictvím kabelového LAN nebo bezdrátového WiFi rozhraní. Rozměry TV činí 901 x 588 x 213 mm a hmotnost je 11.6kg včetně podstavce.

VIDEORECENZE

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Ochrana proti spamu (nutné vyplniť)