Samsung UE48H6500

Inteligentní Full HD televizor Samsung UE48H6500

Samsung přináší televizory pro rok 2014, které přináší inovativní funkce, štíhlejší provedení a propracovanější obraz. Model Samsung UE48H6500 nabízí inteligentní funkce, aktualizovanou funkci Smart View, špičkové 3D zobrazení, technologii Color Enhancer Plus pro zářivé barvy, Clear Motion Rate, Full HD rozlišení, jednoduché ovládání pomocí hlasu, touchpadu a pohybu či možnost zobrazení mobilního obsahu na televizoru a dálkové ovládání pomocí smartphone. Televizor je ideální pro sledování pořadů, filmů a vlastního obsahu s celou rodinou.

Fotogalerie produktu
 

Výkon se čtyřjádrovým procesorem

Samsung Smart TV poskytuje vyšší výkon s čtyřjádrovým procesorem. Získáte mnohem rychlejší multitasking, přechod mezi obsahem a procházením internetu či rychlejší ovládání. Sledujte obsah bez pauzy a užijte si rychlejší zábavu. Už žádné čekání.

Fantastické 3D zážitky

Samsung TV Vám umožní vychutnat si 3D filmy a hry ve vysoké kvalitě. Objevte pohlcující 3D zábavu při sledování televizoru. Ponořte se do fascinujícího 3D světa s touto stylovou televizí.

Moderní způsoby ovládání

Ovladač Samsung Smart Control přináší větší pohodlí ovládání. Na jeho touchpadu procházíte mezi panely Smart Hub a posouváte webové stránky. Ukazováním dálkovým ovladačem pak pohybujete kurzorem na obrazovce a jednoduše zadáváte text. S nejnovější technologií hlasové interakce ovládáte televizor pomocí hlasových příkazů a získáte rychlý přístup k různým funkcím televizoru. V případě připojení samostatně prodávané kamery můžete využít také ovládání gesty.

Zobrazení mobilního obsahu a ovládání

Televizor umožňuje vychutnat si obsah z Vašeho smartphone na větší obrazovce. Proces zjednodušuje technologie zrcadlení obrazovky, kdy není potřeba měnit zdroj TV signálu. Otevřete pouze panel oznámení na mobilním telefonu nebo tabletu a pusťte si hry, aplikace a jiný obsah na velké TV obrazovce. Dokonce to funguje i naopak – na smartphone nebo tabletu můžete živě sledovat obsah televizního vysílání. Používejte své mobilní zařízení jako dálkové ovládání. Je to pružné, jednoduché a užitečné.

Lepší obraz, živé barvy

Patentovaná technologie Color Enhancer Plus společnosti Samsung umožňuje využívat pokročilý algoritmus pro zvýšení kvality obrazu. Výrazně také odhaluje skryté detaily a zvyšuje kvalitu každého obrazu. Navíc díky této technologii uvidíte barvy přesně tak, jak tvůrci obraz zamýšleli.

Sledujte obsah z USB zařízení

Pomocí funkce ConnectShare Movie můžete jednoduše připojit paměťové zařízení USB a okamžitě sledovat filmy, obrázky z dovolené nebo si pustit oblíbenou hudbu. Vychutnejte si nejrůznější obsah v pohodlí Vašeho obývacího pokoje.

Klíčové vlastnosti

Samsung UE48H6500 nabízí Full HD rozlišení 1920 x 1080 bodů s úhlopříčkou obrazovky 48 palců (121 cm), 3D zobrazení a frekvenci 400 Hz CMR. Špičkovou výbavu podtrhuje i LED technologie a výjimečný zvuk podpořený dvěmi reproduktory s celkovým výkonem 20 W (2 x 10 W). Tento model disponuje vestavěným digitálním pozemním, kabelovým a satelitním tunerem ( DVB-T/C/S2). Integrován je CI+ (Common Interface) slot pro další rozšíření pomocí přídavných dekódovacích karet. Z rozhraní nabízí 4x HDMI, 3x USB port, LAN, Wi-Fi, sluchátkový výstup, Scart, digitální optický zvukový výstup, kompozitní a komponentní vstupy.

Rozměry televizoru s podstavcem jsou 1075,1 x 697,6 x 308,2 mm a bez podstavce 1075 x 628 x 63,5 mm. Hmotnost se stojanem je 13,2kg a bez stojanu 11,6kg. V balení se nacházejí 2x 3D brýle.

VIDEORECENZE

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 0 Průměrně: 0]

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Ochrana proti spamu (nutné vyplniť)