Samsung UE48H8000

Full HD televizor Samsung UE48H8000

Samsung přináší televizory pro rok 2014, které přináší inovativní funkce, štíhlejší provedení a propracovanější obraz. Model Samsung UE48H8000 nabízí dvojitý tuner, velkou obrazovku, inteligentní funkce, nádherný zakřivený design, možnost hlasového ovládání, Full HD rozlišení, možnost ovládání pomocí gest prstů a rukou, 3D obraz, výkonný čtyřjádrový procesor či možnost zobrazení mobilního obsahu na televizoru a dálkové ovládání pomocí smartphone. Televizor je ideální pro milovníky nových trendů.

Fotogalerie produktu
 

Zakřivený design

Díky mírně zakřivené obrazovce můžete pohodlně sledovat obsah. Představuje ideální tvar zajišťující stejnou vzdálenost očí od všech částí televizní obrazovky. Televizor Full HD se zakřivenou obrazovkou je vybavený funkcí Samsung Auto Depth Enhancer přinášející mocnější pocit hloubky použitím úrovní vylepšení kontrastu na odlišné oblasti obrazu.

Ovládání pomocí gest

Společnost Samsung Vám umožní ovládat televizi pomocí jednoduchých gest prstem. Funkce ovládání pohybem pozná ovládání rukou nebo jednotlivými prsty. To, co dříve bylo nemyslitelné, se nyní stává skutečností. Vybírejte prstem kanály, upravujte hlasitost, nechte nabíhat aplikace, posouvat webové stránky a objevovat mnoho skvělých aplikací ve službě Smart Hub. (Nutno dokoupit televizní kameru.)

Výkon se čtyřjádrovým procesorem

Samsung Smart TV poskytuje vyšší výkon s čtyřjádrovým procesorem. Získáte mnohem rychlejší multitasking, přechod mezi obsahem a procházením internetu či rychlejší ovládání. Sledujte obsah bez pauzy a užijte si rychlejší zábavu. Už žádné čekání.

Zobrazení mobilního obsahu a ovládání

Televizor umožňuje vychutnat si obsah z Vašeho smartphone na větší obrazovce. Proces zjednodušuje technologie zrcadlení obrazovky, kdy není potřeba měnit zdroj TV signálu. Otevřete pouze panel oznámení na mobilním telefonu nebo tabletu a pusťte si hry, aplikace a jiný obsah na velké TV obrazovce. Dokonce to funguje i naopak – na smartphone nebo tabletu můžete živě sledovat obsah televizního vysílání. Používejte své mobilní zařízení jako dálkové ovládání. Je to pružné, jednoduché a užitečné.

Klíčové vlastnosti

Samsung UE48H8000 nabízí Full HD rozlišení 1920 x 1080 bodů s úhlopříčkou obrazovky 48 palců (121 cm) a vysokou frekvencí 1000 Hz CMR. Špičkovou výbavu podtrhuje i LED technologie a výjimečný zvuk podpořený reproduktory s celkovým výkonem 40 W (přední reproduktory 10 W + 10 W, basový reproduktor 20 W). Tento model disponuje dvojicí tunerů – vestavěným digitálním pozemním, kabelovým a satelitním tunerem (2x DVB-T2/C/S2). Integrován je CI+ (Common Interface) slot pro další rozšíření pomocí přídavných dekódovacích karet. Z rozhraní nabízí 4x HDMI, 3x USB port, LAN, Wi-Fi, sluchátkový výstup, Scart, digitální optický zvukový výstup, kompozitní a komponentní vstupy. V balení obdržíte dvojici aktivních 3D brýlí.

VIDEORECENZE

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 0 Průměrně: 0]

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Ochrana proti spamu (nutné vyplniť)