Samsung UE48HU7500

UHD televizor Samsung UE48HU7500
Samsung přináší televizory pro rok 2014, které přináší inovativní funkce, štíhlejší provedení a propracovanější obraz. Model Samsung UE48HU750 nabízí velkou obrazovku, inteligentní funkce, nádherný design, možnost hlasového ovládání, UHD rozlišení, možnost ovládání pomocí gest prstů a rukou, výkonný čtyřjádrový procesor či možnost zobrazení mobilního obsahu na televizoru a dálkové ovládání pomocí smartphone. Televizor je ideální pro milovníky nových trendů.

Fotogalerie produktu
 

Design
S designem Aero Design od Samsungu si vychutnáte obraz, který bude nyní příjemnější než kdykoliv dříve. Obraz bude díky podstavci Aero vypadat tak, jako by se vznášel. Materiály působí přirozeně a dodávají spolu s prémiovými detaily elegantní vzhled.

Ultra HD rozlišení – 4x větší než Full HD
Díky velmi vysokému 4K UHD (Ultra-High Definition) rozlišení 3840 bodů na šířku a 2160 bodů na výšku získáte dokonale ostrý obraz. Televizor s tímto rozlišením poskytne vskutku exkluzivní obrazovou kvalitu a maximální ostrost obrazu. Rozsáhlý obraz Vám v kombinaci s extra velikostí obrazovky poskytne široký rozhled.

Ovládání pomocí gest
Společnost Samsung Vám umožní ovládat televizi pomocí jednoduchých gest prstem. Funkce ovládání pohybem pozná ovládání rukou nebo jednotlivými prsty. To, co dříve bylo nemyslitelné, se nyní stává skutečností. Vybírejte prstem kanály, upravujte hlasitost, nechte nabíhat aplikace, posouvat webové stránky a objevovat mnoho skvělých aplikací ve službě Smart Hub. (Nutno dokoupit televizní kameru.)

Výkon se čtyřjádrovým procesorem
Samsung Smart TV poskytuje vyšší výkon s čtyřjádrovým procesorem. Získáte mnohem rychlejší multitasking, přechod mezi obsahem a procházením internetu či rychlejší ovládání. Sledujte obsah bez pauzy a užijte si rychlejší zábavu. Už žádné čekání.

VIDEORECENZE

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 0 Průměrně: 0]

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Ochrana proti spamu (nutné vyplniť)