Sony Bravia KDL-50W805

Sony Bravia KDL-50W805B
Televizor Sony Bravia KDL-50W805B řady W8 přináší obraz jiné dimenze. Modelová řada W8 nabízí 3D obraz, ostré detaily díky vylepšené technologii X-Reality PRO a Motionflow XR 400 Hz, sportovní režim Football, intuitivní rozhraní One-Flick Entertainment, báječné funkce Smart TV a aktivní 3D technologii.

Fotogalerie produktu
  Obrazy, které oživnou ve 2D i 3D
Připravte se na nezapomenutelné zážitky v 3D a strhující sledování v 2D. Televize s aktivní 3D technologií Vás doslova vtáhne do 3D světa. Užijete si tak neodolatelné 3D filmy a 3D hry a budete se cítit, jako byste přímo byli jejich součástí. Nasaďte si 3D brýle a vydejte se do 3D světa se vším všudy.

Sdílení a bezdrátové spojení
S funkcí Photo Share můžete bez problému sdílet Vámi pořízené fotografie z dovolené nebo rodinné oslavy na televizní obrazovce. Pozvěte své známé a pusťte jim prezentaci na Vašem mobilu. Díky bezdrátovému přenosu ji uvidí na televizi. Máte oblíbenou aplikaci v mobilu? S bezdrátovým přenosem ji můžete sledovat přímo na obrazovce televize.

Realistický a přirozený obraz
Ponořte se do ostrého realistického obrazu s vylepšenou technologií X-Reality PRO, se kterou bude obraz přirozenější a více jasnější. Plynulý a detailní obraz bude dosažen díky technologii Motionflow 400 Hz.
Prostorový zvuk
O kvalitní a čistý zvuk se starají vysoce kvalitní reproduktory Bass Reflex s výkonem 16 W. Sledujte své oblíbené pořady, sportovní utkání a filmy s prostorovým zvukem. Získáte mnohem lepší zážitky při sledování oblíbených filmů.

VIDEORECENZE

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 0 Průměrně: 0]

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Ochrana proti spamu (nutné vyplniť)