Recenze LG 49UH8507 již od 27 000 Kč

LG 49UH8507

Super UHD televizor od společnosti LG. UHD obraz nabízí rozlišení 3840 x 2160 pixelů s nimiž si vychutnáte každou filmovou zábavu při sledování ostrého a jasného obrazu.
Technologie High Dynamic Range televizoru LG SUPER UHD (HDR Super) plně podporuje technologii Dolby Vision. Jasnější a ostřejší obraz pyšnící se přesnými barvami a jemnými detaily diváky doslova pohltí. Při každém pohledu na obrazovku budete mít pocit, jako byste se v dané scéně opravdu ocitli. Funkce Billion Rich Colors dělí barvy do širokého spektra. To umožňuje přesnější nastavení barev napříč barevnou škálou. Konečným výsledkem je 64krát větší sytost barev oproti běžné LCD TV, a diváci tak mohou zkoumat barvy v mimořádně působivých detailech. Magic Zoom dokáže zvětšit záběry přímo při sledování. Stisknutím tlačítka Zoom na dálkovém ovládání lze zvětšit scénu pro prohlížení detailů.

Fotogalerie produktu
 

Ultra vysoké rozlišení je doménou špičkových televizorů, zpravidla simulující prostředí domácího kina. K dispozici máte rozlišení dosahující až 3840 x 2160 pixelů, které je schopno nabídnout 4x více obrazových bodů než nejrozšířenější Full HD. Super Design je technologie, která až k vám domů přináší jednolitou obrazovku s mimořádně malou tloušťkou. Díky této dech beroucí štíhlosti se z televizoru LG stává doslova umělecké dílo, které perfektně splyne s vaším obývacím pokojem a obohatí jeho interiér.

Specifikace
Úhlopříčka obrazovky: 123 cm
Úhlopříčka v palcích: 49 palců
Smart televizory: ano
Hmotnost: 17.8 kg
Průměrný příkon: 84 W
DVB-T2: ano
DVB-S/S2: ano
DVB-C/C2: ano
3D televizory: ano
Druh televizorů: LED
4K televizory: ano
Typ 3D: Cinema 3D
Rozlišení: 3840 x 2160
Frekvence dynamická: 200 Hz

Videorecenze

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 0 Průměrně: 0]

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Ochrana proti spamu (nutné vyplniť)