Recenze Panasonic TX-50DX750E již od 26 000 Kč

 Panasonic TX-50DX750E

Nový UltraHD 3D televize Panasonic TX-50DX750E s úhlopříčkou 126 cm.
Špičkové televizory Panasonic s rozlišením 3 840 × 2 160 mají tak detailní a bezchybný obraz, jako byste se místo sledování obrazovky dívali oknem ven na skutečný svět.
Řada luxusních televizorů Panasonic DX750E přináší živé snímky v rozlišení 4K s úžasnými detaily a chytré prostředí operačního systému Firefox. Mezi lahůdky patří také širší rozsah barev a personalizovaná domovská stránka a milovníkům vytříbeného designu se bude líbit tenký rámeček a neuvěřitelně stylový stojánek. Nutno zmínit, že vás v blízké budoucnosti nezaskočí ani přechod na nový standard digitálního vysílání DVB-T2. Vysoký dynamický obsah na televizorech Panasonic s podporou této funkce přináší obraz, který se maximálně podobá skutečnému světu.

Fotogalerie produktu
 

Hluboká černá je kombinována s velmi jasným prosvětlením. Připravena na přehrávání obsahu s vysokým dynamickým rozsahem, který zobrazuje reálné prosvětlení. Vysoký dynamický rozsah na televizorech s podporou této funkce přináší obraz, který se maximálně podobá skutečnému světu. Hluboká černá je kombinována s velmi jasným prosvětlením. Výsledkem je úroveň reality, která dříve nebyla v televizi možná.

Specifikace
Úhlopříčka obrazovky: 126 cm
Úhlopříčka v palcích: 50 palců
Smart televizory: ano
Hmotnost: 17 kg
Formát obrazovky: 16 : 9
Rozlišení: 3840 x 2160
Frekvence dynamická: 1800 Hz
Průměrný příkon: 96 W
DVB-T2: ano
DVB-T tuner: ano
DVB-C/C2: ano
3D televizory: ano
Druh televizorů: LED
4K televizory: ano
Typ 3D: aktivní

Videorecenze

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 0 Průměrně: 0]

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Ochrana proti spamu (nutné vyplniť)