Recenze Panasonic TX-58DX750E již od 35 000 Kč

Špičkové televizory 4K Pro od společnosti Panasonic, kombinují špičkové procesory Studia Master HCX a profesionální technologií správy barev a širokou škálu barev.
4K (Ultra HD) je rozlišení obrazu 3820×2160 pixelů, díky kterému je obraz detailní (čtyřikrát jemnější než Full HD) a maximálně realistický. HDR je zkratka pro vysoký dynamický rozsah, kterou můžete znát v souvislosti s efektními fotografiemi. K internetu se může připojit jak přes kabel, tak přes vestavěný modul bezdrátové sítě Wi-Fi. I díky tomu není nutné, abyste při hledání zajímavého obsahu spoléhali na televizní vysílání. Pokud se vám tato televize zalíbila a chcete zjistit, ve kterém obchodě ji prodávají nejlevněji, klikněte níže.

Fotogalerie produktu
 

Vedle klasických tunerů DVB-T/T2/C máte k dispozici konektory HDMI, přes které připojíte domácí kina. Procesor Studio Master HCX se řadí mezi špičku ve zpracování obrazu mezi televizory. Těží z mnoha let vývoje správy barev, úrovně černé a jasu z profesionálního vybavení pro vysílání. Ozdobí každý moderní interiér. Nový displej Cinema Display je navržen podle těch nejnáročnějších měřítek. Kombinuje širokou škálu kinematických barev, technologii lokálního stmívání pro dokonalou černou a nebývalou úroveň jasu. Nastavitelný podstavec přináší flexibilitu pro různé životní styly. Podstavec Switch Design vnáší do domácnosti flexibilitu a harmonii.

Specifikace
Úhlopříčka obrazovky: 146 cm
Úhlopříčka v palcích: 58 palců
Smart televizory: ano
Hmotnost: 24 kg
Průměrný příkon: 113 W
4K televizory: ano
Typ 3D: aktivní
Rozlišení: 3840 x 2160
Frekvence dynamická: 1800 Hz
DVB-T2: ano
DVB-T tuner: ano
DVB-C/C2: ano
3D televizory: ano
Druh televizorů: LED

Videorecenze

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 0 Průměrně: 0]

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Ochrana proti spamu (nutné vyplniť)