Samsung UE55H7000

Samsung UE55H7000

Samsung přináší televizory pro rok 2014, které přináší inovativní funkce, štíhlejší provedení a propracovanější obraz. Model Samsung UE55H7000 nabízí velkou obrazovku, inteligentní funkce, lineární design, možnost hlasového ovládání, Full HD rozlišení, možnost ovládání pomocí gest prstů a rukou, výkonný čtyřjádrový procesor či možnost zobrazení mobilního obsahu na televizoru a dálkové ovládání pomocí smartphone. Televizor je ideální pro milovníky nových trendů.

Fotogalerie produktu
 

Lineární design

Díky lineárnímu designu vás nyní při sledování obrazu nebude nic rušit. Jednoduchý a čistý formát v linii, lineární podstavec a velmi tenký kovový rám dodají televizi nenápadnou eleganci. Nyní se můžete soustředit na sledovaný obsah a skutečně si vychutnat zábavu. Televizor byl navržen tak, aby jeho obsah doplňoval tak dokonale jako Vaše zařízení.

Ovládání pomocí gest

Společnost Samsung Vám umožní ovládat televizi pomocí jednoduchých gest prstem. Funkce ovládání pohybem pozná ovládání rukou nebo jednotlivými prsty. To, co dříve bylo nemyslitelné, se nyní stává skutečností. Vybírejte prstem kanály, upravujte hlasitost, nechte nabíhat aplikace, posouvat webové stránky a objevovat mnoho skvělých aplikací ve službě Smart Hub. (Nutno dokoupit televizní kameru.)

Výkon se čtyřjádrovým procesorem

Samsung Smart TV poskytuje vyšší výkon s čtyřjádrovým procesorem. Získáte mnohem rychlejší multitasking, přechod mezi obsahem a procházením internetu či rychlejší ovládání. Sledujte obsah bez pauzy a užijte si rychlejší zábavu. Už žádné čekání.

Zobrazení mobilního obsahu a ovládání

Televizor umožňuje vychutnat si obsah z Vašeho smartphone na větší obrazovce. Proces zjednodušuje technologie zrcadlení obrazovky, kdy není potřeba měnit zdroj TV signálu. Otevřete pouze panel oznámení na mobilním telefonu nebo tabletu a pusťte si hry, aplikace a jiný obsah na velké TV obrazovce. Dokonce to funguje i naopak – na smartphone nebo tabletu můžete živě sledovat obsah televizního vysílání. Používejte své mobilní zařízení jako dálkové ovládání. Je to pružné, jednoduché a užitečné.

Klíčové vlastnosti

Samsung UE55H7000 nabízí Full HD rozlišení 1920 x 1080 bodů s úhlopříčkou obrazovky 55 palců (139 cm) a vysokou frekvencí 800 Hz CMR. Špičkovou výbavu podtrhuje i LED technologie a výjimečný zvuk podpořený reproduktory s celkovým výkonem 40 W (levý + pravý reproduktor 10 W + 10 W, basový reproduktor 20 W). Tento model disponuje dvojitým vestavěným digitálním pozemním, kabelovým a satelitním tunerem (2x DVB-T2/C/S2). Integrován je CI+ (Common Interface) slot pro další rozšíření pomocí přídavných dekódovacích karet. Z rozhraní nabízí 4x HDMI, 3x USB port, LAN, Wi-Fi, sluchátkový výstup, Scart, digitální optický zvukový výstup, kompozitní a komponentní vstupy.

VIDEORECENZE:

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 0 Průměrně: 0]

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Ochrana proti spamu (nutné vyplniť)